
- This event has passed.
België: (t)rots van Europa? (Faculteit TEW)
18 november 2015 18:00
FreeOp woensdag 18 november 2015 slaan de faculteit TEW, Capitant, Wikings-NSK, IMBIT, AIESEC en Socio Economica de handen in elkaar om naar jaarlijkse gewoonte een leerrijke avond te organiseren. Dit jaar zal het macro-economisch klimaat in Europa en België worden besproken.
We gaan van start om 19h30 met een kort voorwoord van de decaan. Hij wordt gevolgd door Bart Van Craeynest met het eerste onderwerp “België kan beter”. Bart Van Craeynest is als hoofdeconoom van Econopolis enorm op de hoogte van dit thema en gaat op deze lezing zijn expertise met ons delen.
Als tweede spreker zullen we om 20h15 Luc Aucremanne van de Nationale Bank van België verwelkomen. Hij gaat het monetair beleid van de ECB sinds de financiële crisis uitvoerig uit de doeken doen.
Afsluitend zal er nog een gratis receptie plaatsvinden waar je met beide sprekers kan napraten. Deze receptie vindt plaats in de foyer van aula rector Dhanis.
Deze lezing zal ook meetellen voor het Capitant certificaat, dus vergeet zeker je lidkaart niet.
IN HET KORT: | |
Wat? | Macro-economisch evenement – België: (t)rots van Europa? |
Waar? | Stadscampus, Aula K001 |
Wanneer? | Woensdag 18 november
Ontvangst: 19h00 |